HC Černí Vlci - Tigers Zlín

5:17

HC ČERNÍ VLCI: Klepáč (D. Vaculín) – Pastorek, Randýsek, D. Adam, S. Adam, Žabenský, Kalfus, Ptáček, Volek, Kalina, Chovančík, P. Vaculín, Galus, Tomšů, Pastorková, Vokáč.

TIGERS ZLÍN: Pravda – Sedlář – Vavruška, Vaverka, Doleschal, Marušák, Gureň, Mikulčík, Stojan, Greguš, Miklík, Skalník.

Branky a nahrávky: 12:51 Tomšů (5/5), 17:59 Pastorková (Vokáč, S. Adam; 5/5), 44:04 Tomšů (5/5), 45:18 Tomšů (5/5), 49:18 D. Adam (Kalfus; 5/4) – 01:03 Mikulčík (Miklík; 5/4), 06:05 Mikulčík (Gureň; 5/4), 11:24 Gureň (Vaverka; 5/5), 13:53 Vaverka (Miklík; 5/5), 15:59 Vaverka (Gureň; 5/5), 17:03 Vavruška (5/5), 21:30 Greguš (Stojan; 5/5), 23:47 Greguš (Vavruška, Stojan; 5/5), 25:25 Gureň (5/5), 27:32 Vaverka (Mikulčík, Gureň; 5/4), 27:49 Vavruška (5/5), 30:15 Miklík (5/5), 36:27 Vavruška (Greguš, Sedlář; 5/5), 36:50 Vaverka (Mikulčík; 5/5), 47:39 Miklík (Vaverka; 5/4), 52:07 Greguš (Sedlář; 5/5), 55:07 Greguš (Vavruška, Doleschal; 4/5). Rozhodčí: Fiedler, Bártek. Diváci: 40. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:4. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 5:17. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:6, 2:6, 2:14, 4:14, 4:15, 5:15, 5:17.

Zápas začal pěkně zostra, už po půl minutě fauloval Dominik Adam a Tygry čekala přesilová hra. Tu také rychle využili, trefil se Theo Mikulčík. Stejný hráč udeřil ještě jednou, a to opět v přesilovce, když zvyšoval na 2:0! Dobrý start hostujícího týmu pak korunoval ve 12. minutě Matěj Gureň.

Gólová přehlídka ani zdaleka nekončila, naopak! Nejprve tedy korigoval Mathias Tomšů, v dalších dvou minutách ale zase úřadovali Tigers, konkrétně dvougólový Filip Veverka, na nějž v čase 17:03 navázal ještě Sebastian Vavruška. Skóre 1. třetiny pak uzavřela domácí Veronika Pastorková - 6:2.

Druhá třetina patřila kompletně Tygrům. Nejlépe se zadařilo Filipu Veverkovi, jenž dal dva góly včetně jednoho přesilovkového a především završil hattrick! Dva góly dal i Sebastian Vavruška, také on dosáhl hattricku. Mezi dalšími střelci zmiňme Dominika Miklíka, Šimona Greguše a Matěje Gureně. Suma sumárum - osm vstřelených branek a celkové skóre 14:2!

Třetí třetina se už jen dohrávala, i když paradoxně byla nejvyrovnanější pasáží hry. Nejprve se ve 45. minutě prosadil domácí Mathias Tomšů, jenž dal rovnou dva góly v rozmezí jediné minuty. Za Tygry se v přesilovce prosadil Dominik Miklík. Taktéž v přesilovce se za Vlky trefil Dominik Adam, jenž tak odčinil své vyloučení z předchozího průběhu třetiny. Poslední slovo si vzal Šimon Greguš, jenž dvěma góly zastavil skóre na vysokém výsledku 17:5!

Mladší žáci "B" si tak v nové sezoně drží skvělý standard 17 gólů na utkání a o skóre drží první místo tabulky, před rivalem ze Vsetína, který dal o osm branek méně. Další neděli se mladí Tygři vracejí domů, v dalším kole vyzvou HC Olomouc. Začíná se v 9:00.