TIGERS ZLÍN

Rozpis ledu KIS Facebook Instagram

Nabídka služeb

Pronájem ledu (rozpis ledu)

V nově otevřené CREAM Tigers Aréně je možné využít ledovou plochu NHL rozměrů (26x58m). V rezervačním systému stačí jen objednat led ve stanovených hodinových intervalech s 15 min. pauzou na úpravu. Led je možné pronajmou pro trénink, zápasy amatérských či profesionálních sportovců, krasobruslení nebo jen pro zábavu. V případě dotazů na dlouhodobý pronájem (za výhodnějších podmínek) piště na info@tigerszlin.cz.

Organizovaný trénink

V rezervačním systému je možné zajistit si místo v organizovaných skills trénincích vedených zkušeným trenérem. Tréninky jsou určené pro hráče ledního hokeje a jsou organizovány s přihlédnutím k ročníku narození a dovednostem. Organizovaný trénink nabízíme i pro hobby sportovce. Aktuálně nabízíme skills trénink pro kategorii:

  1. Dětská přípravka + škola bruslení
  2. Skills trénink pro ročník 2012-2013
  3. Skills trénink pro ročník 2007-2011
  4. Trénink amatéři s profesionálním trenérem

Poradenství

Nabízíme možnost poradenství při výběru hokejové výstroje. Sestavení individuálních tréninkových plánů, jak na ledě tak i na suchu v rámci tréninků kondice, síly a kompenzace. Spolupracujeme s trenéry a fyzioterapeuty z Vita Sana Clubu kde je možné navrhnout diagnostiku zdravotního stavu, fyzio vyšetření a stravovací plán.

Školní kurzy

Nabídka výuky bruslení pro školky a školy. Jedná se o kurz vedený trenérem. Minimální doba trvání kurzu je 5 hodinových lekcí. Výuku lze plánovat individuálně na základě dohody. Výuka se odehrává vždy v po-pá v dopoledních hodinách. V případě zájmu piště na info@tigerszlin.cz

Hokejové kempy

Organizované hokejové kempy určené speciálně pro hráče ledního hokeje daného ročníku. Program kempu je přizpůsoben hráčům a speciálnímu zaměření kempu. Standardně je kemp jedno nebo více denní s tím, že v rámci dne jsou min. 2 tréninkové jednotky na ledě a 1 na suchu.

Veřejné bruslení

Jedná se o bruslení pro veřejnost, kdy má možnost kdokoliv po uhrazení poplatku (100,- za 1h), v bruslích, bez hokejové výstroje a hokejky, vstoupit na ledovou plochu. Aktuálně jsou vypsány termíny v so, ne. Aktuálni časy sledujte v rezervačním systému. Pro bruslení veřejnosti není nutná rezervace.

Zápasy a turnaje

V rámci klubu Tigers Zlín organizujeme zápasy a turnaje, jak pro registrované hráče ledního hokeje, tak pro amatéry. Pokud se chcete účastnit těchto zápasu, prosíme o kontaktování na email: info@tigerszlin.cz. V případě amatérského týmu se jedná pouze o kategorii dospělí tzn. 18+. Hrací dny jsou So, Ne a termíny jsou na základě dohody stanoveny v dostatečném předstihu.

Tigers Zlín - hokejový tým

Pro sezónu 2022/23 jsme otevřeli hokejový tým mladšího dorostu klubu, starší žáky A, B, mladší žáky B a dětské kategorie. Dali si za cíl bojovat o přední příčky v daných kategoriích s následným postupem do ligy dorostu. Aktuální dění a tabulky můžete sledovat na našich webových stránkách.