Tigers Zlín - SK H.Slavia Třebíč

4:2

TIGERS ZLÍN: Brázdil – Mišurec, Harásek, Číhal, Horký – Palička, Bartoš, Charvát, Tureček, Korvas, Tomek, Zalubil.

SK H.SLAVIA TŘEBÍČ: Kotačka – Pokorný, Malena, Štancl, Vostal – Doležal, Hudec, Kružík, Dolníček, Melichar, Jánský, Hobza.

Branky a nahrávky: 14:33 Korvas (5/5), 31:56 Mišurec (Tomek; 5/5), 45:54 Palička (5/5), 56:05 Palička (Tureček; 5/4) – 13:03 Kružík (Hobza; 5/5), 16:01 Hudec (Štancl; 5/5). Rozhodčí: Páže, Rokos. Diváci: 33. Vyloučení: 0:0. Bez využití. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2.

Úvod zápasu vyšel lépe hostů z Třebíče, kteří ve 14. minutě díky Martinu Kružíkovi otevřeli skóre. Tigers dokázali relativně rychle odpovědět, to když se prosadil Adam Korvas - 1:1. Do kabin však přeci jen šli spokojenější hosté, Mikuláš Hudec totiž čtyři minutky před koncem strhl vedení zpět na třebíčskou stranu - 1:2.

Tygři se v úvodu prostřední části hry museli bránit, nicméně Korvasovo vyloučení zůstalo nepotrestáno. A tak přišel trest! V pólů i ně základní hrací doby opět srovnal Patrik Miškurec. Stejný hráč se nedlouho poté dopustil podrážení a musel tak usednout na trestnou lavici, nicméně Tygři se opět ubránili. Do kabin se tak šlo za vyrovnaného stavu 2:2.

I třetí třetinu zahájili Tigers v početní nevýhodě... Mladící ze Zlína, každopádně zvládli i tento krizový okamžik a přesilovku ubránili. Chvíli poté se trefil Štěpán Palička a Tygři poprvé v zápase vedli! Třebíč se mohla vrátit do zápasu při přesilovce 4 na 3, nicméně hosté nabídnutou příležitost nevyužili. V závěru si přesilovou hru zahráli i Tigers, kteří svou příležitost na rozdíl od soupeře využili! Důležité razítko na tygří výhru dal opět Štěpán Palička - 4:2!

Starší žáci tak přesně po měsíci vítězí v soutěžním utkání a zároveň se posouvají na druhé místo tabulky! Je každopádně pravdou, že většina z jejich soupeřů má odehráno o zápas nebo dokonce dva méně a současná pozice se tak může ještě velice rychle změnit... Další zápas čeká Tigers příští sobotu, kdy zajíždějí na led Techniky Brno.