HK Kroměříž - Tigers Zlín

1:11

HK KROMĚŘÍŽ: Kováč – Grégr, Trnková, Veselský, Válek, Vrána, Adamík – Číhal, Stančík, Davídek, Juruška, Sumec, Mašek, Buráň, V. Hanák, Kratochvíl, M. Hanák.

TIGERS ZLÍN: Žák – Vavruška, Soukup, Hudec, Kratochvílová, Sedlář, Pavlenko, Taoujni, Dorničák, Socha, Greguš.

Branky a nahrávky: 14:47 Sumec (TS) – 01:55 Pavlenko (TS), 02:27 Sedlář (5/5), 05:09 Sedlář (Vavruška; 5/5), 21:38 Vavruška (5/5), 22:27 Socha (5/5), 23:01 Sedlář (Vavruška; 5/5), 30:19 Vavruška (5/5), 37:02 Vavruška (TS), 37:59 Taoujni (5/5), 38:53 Vavruška (Greguš; 5/5), 50:53 Hudec (5/5). Rozhodčí: Mojžíšek, Valentík. Diváci: 46. Vyloučení: 0:0. Bez využití. Střely na branku: 1:11. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:11.

Tygrům vyšel hned úvod zápasu, na konci druhé minuty se domácí provinili faulem a rozhodčí dokonce nařídili trestné střílení! Toho se ujal Patrik Pavlenko a nemýlil se - 0:1! V páté minutě už to bylo o tři branky, dvěma rychlými zásahy se prezentoval Petr Sedlář! Kroměříž sice ještě snížila gólem Patrika Sumce, i tak ale šli hosté do kabin spokojenější, nesli si totiž pohodlný dvoubrankový náskok.

Prostřední perioda se nesla ve znamení naprosté dominance zlínských Tigers, kteří nasypali dohromady sedm branek! Nejprve se trefil dnešní ostrostřelec Sebastian Vavruška aby na něj navázal svou druhou brankou v ročníku Tomáš Socha. Ve 23. minutě dovršil svůj hattrick Petr Sedlář, další tři zásahy přidal do konce třetiny i Sebastian Vavruška, jehož zápis se dnes tedy zastavil až na čísle čtyři! Branku dal i Elias Taoujni, jenž nyní nahání elitní trojici Sedlář, Pšurný, Vavruška na čele mezi týmovými střelci.

Po druhé třetině už bylo v podstatě hotovo, Tigers dosáhli magického desátého gólu a už nebylo nic co by jejich triumf ohrozilo. Zápas se v podstatě dohrával, brankový účet mezi mladšími žáky si alespoň svým premiérovým gólem v 51. minutě otevřel Jáchym Hudec!

Mladší žáci tedy přejeli trápící se Kroměříž poměrem 11:1 a dál nahánějí vedoucí tým z Brumova - Bylnice. Ztrácejí stále jeden bod, který se mohou pokusit ukořistit příští sobotu, kdy na svém ledě v Tigers Cream Aréně vyzvou od 9:00 Bobry z Valašského Meziříčí!