HC Brumov-Bylnice - Tigers Zlín

9:4

HC BRUMOV-BYLNICE: Pavlíková (Ondrejička) – Krejza, Holba, Fojtík, Fabuš, Vaculín, Hatina, Čada, Hrnčiřík, Struhař, Lysáček, Zelinka, Kolínek, Naňák.

TIGERS ZLÍN: Žák – Vavruška, Soukup, Hudec, Sedlář, Pavlenko, Kratochvílová, Greguš, Sadílek, Taoujni, Dorničák, Socha, Pšurný, Psík.

Branky a nahrávky: 01:19 Hrnčiřík (5/5), 08:32 Hatina (Lysáček; 5/5), 09:39 Kolínek (Krejza; 5/5), 31:25 Hatina (Naňák; 5/5), 33:03 Kolínek (5/5), 37:53 Fojtík (TS), 44:00 Lysáček (Hatina; 5/5), 53:58 Lysáček (Naňák; 5/5), 59:26 Hatina (5/5) – 27:21 Sadílek (TS), 36:12 Sadílek (Psík; 5/5), 57:00 Psík (Hudec; 5/5), 59:39 Taoujni (Sadílek; 5/5). Rozhodčí: Schmiedl, Šimoník. Diváci: 75. Vyloučení: 0:0. Bez využití. Střely na branku: 9:4. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1, 5:2, 8:2, 8:3, 9:3, 9:4.

Domácí Brumov měl lepší vstup do zápasu, už po minutě a dvaceti vteřinách otevřel skóre Štěpán Hrnčiřík. V polovině první části hry se pak v rozmezí jediné minuty ještě trefili Jakub Hattina a Daniel Komínek, domácí si tak pro další průběh zápasu vytvořili slušný brankový polštář - do kabin se šlo za stavu 3:0.

Ve 27. minutě vykřesal naději Daniel Sadílek jenž úspěšně proměnil trestné střílení. Bohužel na zlínského střelce velice záhy navázala opět dvojice Kolínek - Hattina a Brumov vedl 5:1. Daniel Sadílek nechtěl dát soupeři vůbec nic zadarmo, čtyři minuty před druhou sirénou ještě korigoval na 5:2. I tady však byla připravena blesková odpověď - gólovou tečku za prostřední částí udělal Ondřej Fojtík.

Na začátku třetí třetiny odskočili domácí o další tři branky, nicméně Tygři se nechtěli jen tak lacino vzdát. Obrat se ještě snažil zahájit David Psík, na konečných 9:4 ještě upravoval Elias Taoujni.

V tabulce se pro mladší žáky víceméně nic nezměnilo, Tygři se stále drží v elitní trojici, přičemž čelo i s dnešním soupeřem z Brumova je na dostřel. Nicméně, mladí Tigers se musejí mít také na pozoru, liga je letos mimořádně vyrovnaná a rozdíly mezi týmy jsou malé, většinou bod, dva. Další duel čeká Tygry příští sobotu dopolednem konkrétně od 10:00. Mladší žáci zajíždějí na led dalšího týmu z vrcholu tabulky, jejich soupeřem budou Černí Vlci!