HC Černí Vlci - Tigers Zlín

7:7

HC ČERNÍ VLCI: Mikulová (Křenek) – Zetek, Štamposký, Vanduch, Koláček – Panaš, Smilek, D. Adam, Tomšů, Bártek, Cáb, S. Adam, Fabian.

TIGERS ZLÍN: Žák – Vavruška, Soukup, Hudec, Sedlář, Psík, Sadílek, Pavlenko, Greguš, Taoujni, Dorničák, Socha, Pšurný.

Branky a nahrávky: 01:50 Zetek (5/5), 28:47 Zetek (5/5), 34:30 Bártek (Tomšů; 5/5), 46:51 Koláček (TS), 49:16 Koláček (5/5), 55:24 Zetek (TS), 57:43 Tomšů (5/5) – 14:56 Sadílek (Pšurný; 5/5), 15:35 Pavlenko (Pšurný; 5/5), 26:46 Pšurný (TS), 35:22 Psík (5/5), 37:39 Sedlář (Psík; 5/5), 37:59 Pšurný (5/5), 47:31 Sedlář (Socha; 5/5). Rozhodčí: Bártek, Štefek. Diváci: 69. Vyloučení: 0:0. Bez využití. Střely na branku: 7:7. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 3:3, 3:6, 4:6, 4:7, 7:7.

Prvních patnáct minut se na gól čekalo, následně však za Tigers v rozmezí půl minuty udeřili David Sadílek a Patrik Pavlenko, u obou branek si připsal asistenci Roman Benjamin Pšurný, jenž byl dnes ústřední postavou tygří smečky! Nic dalšího už se do první sirény nestalo, hosté tak drželi nadějné vedení 2:0.

Na další branky jsme opět čekali dlouho, poté si, ale střelci obou družstev vše vynahradili a během deseti minut nasypali šest gólů! Úspěšnější byli opět Tigers, ti zatížili síť domácí branky čtyřmi puky! Postupně se trefili Roman Benjamin Pšurný, jenž kanonádu započal i ukončil a mezitím skórovali ještě David Psík a Petr Sedlař. Do kabin se šlo za příznivého stavu 2:6!

Domácí zahájili v závěrečné periodě stíhací jízdu! Patnáct minut to ještě vypadalo slibně, následně však dvěma góly zavelel ke přestřelce Tomáš Koláček. Tomáš Sedlař ještě reagoval a chtěl pro Tigers udržet vedení, nicméně branky Michala Zetka a Mathiase Tomšů duel vyrovnaly na 7:7. No a vzhledem k tomu, že mladší žáci prodloužení nehrají, tak si oba týmy férově rozdaly po jednom bodu a zápas byl u konce.

Mladší žáci tak po dvou zaváháních zabrali a připsali si důležitý bodík do tabulky, ve které drží 4. místo, přičemž potenciální druhý flek je vyloženě na dostřel! Další duel čeká Tygry příští sobotu, kdy doma na Tigers CREAM Aréně vyzvou Uherské Hradiště, začíná se v 13:45.