Tigers Zlín - HC Uherský Brod

12:1

TIGERS ZLÍN: Žák – Vavruška, Soukup, Hudec, Sedlář, Psík, Sadílek, Pavlenko, Kratochvílová, Greguš, Taoujni, Dorničák, Socha, Pšurný.

HC UHERSKÝ BROD: Chovanec – Rybníkář, Kutnar, Buráň, Marek, Omasta, Juřeník, Kreisl, Vanďurka, Krahula, Švorčík, Mikuška, Šimoník, Gajdůšek, Rachůnek, Hebelka.

Branky a nahrávky: 04:11 Sadílek (Vavruška; 5/5), 14:06 Pavlenko (Greguš; 5/5), 15:36 Sedlář (Taoujni; 5/5), 24:39 Sadílek (Vavruška; 5/5), 28:03 Taoujni (5/5), 30:42 Sadílek (5/5), 36:26 Pavlenko (5/5), 43:28 Pšurný (5/5), 43:53 Sedlář (Dorničák; 5/5), 45:41 Sadílek (5/5), 48:53 Vavruška (Sadílek; 5/5), 56:30 Sadílek (5/5) – 34:33 Rybníkář (5/5). Rozhodčí: Dětský, Rokos. Diváci: 55. Vyloučení: 0:0. Bez využití. Střely na branku: 12:1. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 12:1.

Mladším žákům tentokrát vyšlo snad všechno co na ledě zkusili. Už po čtyřech minutách otevřel skóre David Sadílek, na nějž v druhé polovině první třetiny navázali dvěma góly za minutu a půl Patrik Pavlenko a Petr Sedlař. Tigers kontrolovali hru od samého začátku, do kabin šli s pohodlným náskokem 3:0.

No, a náskok stále navyšovali i v prostřední části hry! Ve 24. minutě se opět trefil David Sadílek, přidal se i Elias Taoujni. V polovině základní hrací doby dokonal dnes výborně hrající David Sadílek hattrick - 6:0. Branku cti za Uherský Brod vsítil Václav Rybníkář, na 7:1 pak upravil Patrik Pavlenko. Bylo v podstatě rozhodnuto.

Mladší žáci z Baťova města však stále neměli dost, gólového zápisu se dočkal i Roman Benjamin Pšurný, druhý gól v zápase dal Petr Sedlař. Kdo jiný by měl dosáhnout magické desáté branky než hrdina utkání David Sadílek? Mladý forvard zapsal svůj čtvrtý zářez patnáct minut před koncem. Aby toho nebylo málo skóroval ještě Sebastian Vavruška a utkání stylově uzavřel David Sadílek - 12:1, Uherský Brod dnes neměl nárok.

Mladší žáci se tak dostávají do fantastické formy, dva poslední zápasy zvládli naprosto suverénně a atakují čelo ligové tabulky! Momentálně Tygrům patří 3. místo, na první flek ztrácejí šest bodů. Další duel čeká Tigers v sobotu, kdy vyzvou Uherský Ostroh.