HC Bobři Valašské Meziříčí - Tigers Zlín

1:5

HC BOBŘI VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ: Dorňák – Kamas – Capil, Lenomar, Kovaříček, Fuchs, Batrla, Rušar, Dubec, Vrečková, Frolo, Zpěvák, Ventura, Sviták, Chovanec, Urban.

TIGERS ZLÍN: Žák (Šiška) – Vavruška, Soukup, Hudec, Kratochvílová, Psík, Sedlář, Sadílek, Pavlenko, Taoujni, Miklík, Dorničák, Socha, Pšurný.

Branky a nahrávky: 46:19 Capil (Zpěvák; 5/5) – 11:30 Psík (5/5), 22:07 Pšurný (Vavruška; 5/5), 39:46 Sadílek (Vavruška; 5/5), 41:14 Vavruška (TS), 50:45 Pavlenko (Socha; 5/5). Rozhodčí: Bambuch, Marek. Diváci: 50. Vyloučení: 0:0. Bez využití. Střely na branku: 1:5. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5.

Mladší žáci hrají v prosinci skutečně skvělý hokej, výsledkově nejlepší v sezoně. I dnes z toho byl dominantní výkon, Tigers otevřeli skóre díky Davidu Psíkovi v 11. minutě a vedení už nepustili. Postupně se dále trefil Roman Benjamin Pšurný, David Sadílek a ve třetí třetině ještě Sebastian Vavruška a Patrik Pavlenko. Čestný úspěch Bobrů zapsal Štěpán Capil, jenž ve 46. minutě snižoval na tehdejších 4:1. Pět různých střelců, pět branek a Tygři už se v tabulce dotáhli na druhé Černé Vlky, ztráta na vedoucí Brumov nyní činí sedm bodů.