HC Brumov-Bylnice - Tigers Zlín

7:5

HC BRUMOV-BYLNICE: V. Pavlíková – Krejza, Holba, Fojtík, N. Pavlíková, Vaculín, Hatina, Čada, Hrnčiřík, Fabuš, Lysáček, Zelinka, D. Kolínek, Naňák, D. Kolínek.

TIGERS ZLÍN: Žák – Vavruška, Soukup, Hudec, Kratochvílová, Psík, Sedlář, Sadílek, Pavlenko, Taoujni, Miklík, Dorničák, Socha, Pšurný.

Branky a nahrávky: 05:52 Naňák (Hrnčiřík; 5/5), 28:51 Krejza (D. Kolínek; 5/5), 40:22 Fojtík (Hatina; 5/5), 44:53 Naňák (D. Kolínek; 5/5), 48:16 Fabuš (Lysáček; 5/5), 52:51 D. Kolínek (Lysáček; 5/5), 55:58 Hatina (TS) – 06:25 Miklík (Sedlář; 5/5), 12:30 Psík (Sadílek; 5/5), 35:23 Sadílek (5/5), 52:06 Vavruška (Sadílek; 5/5), 52:52 Vavruška (TS). Rozhodčí: Schmiedl, Arik. Diváci: 25. Vyloučení: 0:0. Bez využití. Střely na branku: 7:5. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 5:3, 5:4, 6:4, 6:5, 7:5.

Na první gól jsme si museli počkat nějakých pět minut. Pak se sice za domácí prosadil Adam Naňák, nicméně Tygři si připravili pohotovou odpověď a přesně za 33 sekund už bylo vyrovnáno, poprvé v sezoně se za mladší žáky prosadil Dominik Miklík! Netrvalo dlouho a situace byla ještě lepší, skóre totiž na 2:1 otočil po Sadílkově pasu David Psík. Do sirény už se nic moc nestalo a do kabin se tak po hostujícím převratu šlo za příznivého jednobrankového vedení.

To mladíkům z Baťova vydrželo až do poloviny základní hrací doby, poté však udeřil Daniel Krejza a bylo znovu vyrovnáno. Tigers nechtěli dát svou kůži lacino a zápas ještě jednou strhli na svou stranu, prosadil se David Sadílek, jenž tedy k asistenci přidal i gól.

Začátek třetí třetiny se bohužel Tygrům krutě nevydařil. Nejprve na 3:3 srovnal Ondřej Fojtík, na toho záhy navázal Adam Naňák a Tygry dorazil ještě Marek Fabruš - 5:3. Tigers ještě nebyli připraveni se vzdát, velikou podívanou nabídla 52. minuta. Tu nejprve otevřel Sebastian Vavruška, na nějž reagoval Daniel Kolínek, nicméně ještě pořád v téže minutě podruhé skóroval Sebastian Vavruška. Soupeř byl na dostřel, jenomže Tigers už vyrovnat nedokázali, v čase 55:58 jim navíc definitivní ránu zasadil Jakub Hatina a bylo po boji.

Mladí Tygři dnes neodehráli vůbec špatný duel a vedoucí tým tabulky pořádně potrápili, na výhru to však bohužel nestačilo a končí tak dlouhá bodová šňůra zlínského celku... Zpět na vítěznou vlnu se Tigers pokusí rychle vrátit, nicméně na led se vracejí až po Vánocích 7. ledna, kdy je čeká další mimořádně těžký zápas s dalším těžkým soupeřem a zároveň tabulkovým soupeřem Černými Vlky. Utkání na Tigers CREAM Aréně startuje ráno v 9:30.