Tigers Zlín - HC Brumov-Bylnice

3:7

TIGERS ZLÍN: Šiška (Žák) – Soukup, Hudec, Sedlář, Dorničák – Vavruška, Sadílek, Pavlenko, Greguš, Taoujni, Miklík, Socha, Pšurný, Psík.

HC BRUMOV-BYLNICE: Pavlík – Holba, Hrnčiřík, Zelinka, Pavlíková, Čada, D. Kolínek, Vaculín, Krejza, Naňák, Lysáček, D. Kolínek, Fojtík.

Branky a nahrávky: 31:49 Soukup (5/5), 34:31 Taoujni (Pšurný; 5/5), 37:46 Psík (Vavruška; 5/5) – 04:26 Krejza (D. Kolínek, Zelinka; 5/5), 20:45 Naňák (5/5), 26:22 D. Kolínek (5/5), 33:53 Lysáček (D. Kolínek; 5/5), 51:30 Naňák (Holba; 5/5), 56:49 Fojtík (5/5), 59:42 D. Kolínek (Fojtík; 5/5). Rozhodčí: Páže, Rokos. Diváci: 45. Vyloučení: 0:0. Bez využití. Střely na branku: 3:7. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 3:4, 3:7.

První třetina nám toho moc nepřinesla, po čtyřech a půl minutách poslal hosty do vedení Daniel Krejza, jinak se ale neudálo nic zásadního. Přesuňme se tak do třetiny druhé. Ta byla skutečně vyrovnaná a oba celky se o vedení pořádně přetahovaly. Nejprve šel Brumov do trháku, když se krátce po vhození úvodního buly prosadil Adam Naňák a pár minut po něm i Daniel Komínek. Tygrům naopak patřila druhá desetiminutovka. Nejprve na 1:3 snižoval Patrik Soukup, následně sice Jiří Lysáček opět vrátit hostům tříbrankové vedení, nicméně rychlá odpověď Eliase Taoujniho opět vrátila Tygry do hry. Celkem tři góly padly během tří minut... V závěru ještě dostal domácí tým vyloženě na dostřel David Psík - 3:4. To už ale bylo od Tigers bohužel všechno...

Závěrečná pasáž patřila opět Brumovu, ten se sice v prvních deseti mi neprosadil a Tygři tak i nadále živili naději na bodový zisk. Pak se ale trefil Adam Naňák a bylo zle. Situace byla ještě stále hratelná, nicméně domácí už dvougólové manko nesmazali. Poté se navíc trefil Ondřej Fojtík a pár vteřin před koncem zápasu i Daniel Kolínek - 3:7.

Nepovedená poslední desetiminutovka tak stála mladší žáky zápas s jinak prvním Brumovem Bylnicí. Šanci na reparát dostanou mladí Tygři hned zítra, když doma na Tigers CREAM Aréně vyzvou rivala ze Vsetína. Úvodní buly je naplánováno na 12:20.