Tigers Zlín - HC Bobři Valašské Meziříčí

16:3

TIGERS ZLÍN: Pravda – Sedlář, Hudec – Miklík, Greguš, Doleschal, Vaverka, Mikulčík, Vavruška, Skalník, Hlavačka.

HC BOBŘI VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ: Ševčík (30. Krasňák) – Zedek – Eliášek, Januš, Ventura, Křivda, Pavlík, Vrečková, Černá, Krupik, Capil, Rušar, Mrlina, Klimentová.

Branky a nahrávky: 01:15 Greguš (5/5), 02:49 Hlavačka (5/5), 03:41 Greguš (5/5), 09:22 Vavruška (Greguš; 5/5), 14:09 Hudec (Skalník; 5/4), 19:41 Vaverka (Miklík; 5/5), 20:28 Mikulčík (Vaverka; 5/4), 24:04 Sedlář (Mikulčík; 5/5), 32:34 Greguš (Vavruška; 5/5), 40:34 Miklík (Doleschal; 5/5), 41:58 Vaverka (Miklík; 5/5), 43:52 Vavruška (Mikulčík; 5/5), 45:25 Hudec (Mikulčík; 5/5), 50:47 Greguš (Mikulčík; 5/5), 53:57 Mikulčík (Miklík; 5/5), 54:42 Greguš (Vavruška; 5/4) – 10:27 Vrečková (5/5), 16:44 Capil (Krupik, Rušar; 5/5), 37:57 Rušar (Mrlina, Krupik; 5/5). Rozhodčí: Šiška, Škach. Diváci: 6400. Vyloučení: 4:6. Využití: 3:0. Střely na branku: 16:3. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 9:2, 9:3, 16:3.

Tigers zažili výborný vstup do utkání. Ve druhé minutě udeřil Šimon Greguš, v minutových intervalech pak navýšil Alex Hlavička a znovu Šimon Greguš - 3:0. Následovalo vyloučení Jáchyma Hudce, po trestu pro hostujícího Eliáška jsme ale viděli i hru 4 na 4. V 10. minutě se trefil Sebastian Vavruška, alespoň snížení zajistila Anna Vrečková - 4:1.

V 15. minutě využil přesilovku Jáchym Hudec, ještě do sirény dal gól Capil za Valašské Meziříčí a Filip Veverka za Tygry - 6:2.

Na začátku druhé třetiny se prosadil Theo Mikulčík. Tigers následně zvládli oslabení a ve 25. minutě Petr Sedlař zvýšil na 8:2, Theo Mikulčík se tentokrát ujal role nahrávače. Chvíli poté byli vzájemně vyloučeni Křivda s Gregušem, nicméně tato pasáž další branku nepřinesla. Ty přišly znovu až ve druhé polovině zápasu. Hattrick nejprve završil právě Šimon Greguš, za Valmez alespoň korigoval Patrik Rušar - 9:3.

Ačkoli vedení už bylo dostatečné, Tigers neponechali nic náhodě. Během pěti minut třetí třetiny udeřili Dominik Miklík, Filip Veverka, Sebastian Vavruška a Jáchym Hudec - 14:3. Zmiňme i nahrávače, dvě asistence zapsal Mikulčík, k vlastní brance přihrávku přidal i Dominik Miklík a seznam uzavírá Lukáš Doleschal.

Ani to ale nebylo všechno! Šimon Greguš dal ještě dva góly (dnes 5+0), svou bilanci si na dva góly a čtyři nahrávky vylepšil Theo Mikulčík. Suma sumárum - 16:4.

Tigers tak podruhé v řadě jasně vítězí a se skóre 37:9 se posouvají na čtvrté místo tabulky! To budou moci vylepšit příští sobotu, kdy od 9:00 vyzvou Brumov-Bylnici.