Tigers Zlín - HK Kroměříž

10:0

TIGERS ZLÍN: Prokop (Brázdil) – Černý, Dittrich, Lukaštík, Mišurec, Harásek, Horký – Škamrala, Tomaštík, Dvořák, Teplinec, Vaverka, Palička, Zalubil, Bartoš, Tomek.

HK KROMĚŘÍŽ: Hradil Dzudza – Karlík, Frajt, Hrabalová – Kuchař, Břenek, Mikuláš, Marcoň, Chudárek, Pejcha, Ondrouch.

Branky a nahrávky: 02:28 Tomek (Zalubil; 5/5), 13:17 Tomek (Zalubil; 5/5), 29:22 Palička (Zalubil; 5/5), 30:17 Palička (Zalubil; 5/5), 34:42 Bartoš (5/5), 37:07 Tomek (Zalubil; 5/5), 41:54 Tomaštík (5/5), 46:13 Dvořák (Bartoš; 5/5), 48:44 Harásek (Tomek; 5/5), 58:50 Harásek (Zalubil; 5/5). Rozhodčí: Babulík, Špaňhel. Diváci: 12. Vyloučení: 4:0. Bez využití. Střely na branku: 10:0. Průběh utkání: 10:0.

Tigers zažili dobrý vstup do zápasu, když skóre po necelých třech minutách otevřel Libor Tomek, tedy hráč, který odehrál opravdu výbornou třetinu! Domácí následně byli podrobeni těžké zkoušce, když po Tomaštíkově vyloučení museli do čtyř, nicméně situaci zvládli a neinkasovali. Ve 14. minutě se dnes podruhé trefil Libor Tomek a Tygři šli do trháku – 2:0.

Prostřední část hry začali Tigers dalším oslabením, nicméně i to dokázali zvládnout. V polovině základní hrací doby pak skvěle zahrál Štěpán Palička, jenž se v rozmezí 55 vteřin trefil hned dvakrát! Tahle pasáž byla z tygřího pohledu obecně dost povedená, do sirény totiž skóroval ještě Jakub Bartoš a Libor Tomek, který tak završil hattrick – 6:0. Za zmínku jistě stojí i výkon Kristiana Zalubila, jenž za 40 minut hry zvládl už pět asistencí! Nejvíce si zlínský lídr rozuměl právě s Liborem Tomkem, kterému nahrával na všechny jeho góly!

Ve třetí třetině Tigers nepolevili, naopak i nadále svůj náskok navyšovali. Dvě minuty po vhození úvodního buly skóroval Adam Tomaštík, na nějž navázal Tobiáš Dvořák8:0. V závěru zápasu zazářil ještě Matyáš Harásek, jenž vsítil rovnou dvě branky! Tygři museli do sirény ustát ještě dvě oslabení, nicméně brankáři Prokopovi už čisté konto nepokazili a soupeři skórovat nedovolili.

Starší žáci „B“ tak vyhrávají podruhé v řadě a vrací se na vítěznou vlnu, přičemž právě dnes dosáhli na metu 100 vstřelených branek! Další duel čeká mladíky ze Zlína příští sobotu, kdy zajíždějí do Brumova-Bylnice. Zápas začíná v 9:30.