Mládež 5. 11. 2023

Mladší žáci rozstříleli Hodonín

Domácí duel s Hodonínem zastihl naše mladší žáky ve výborném rozpoložení, Tygři dokázali soupeře přestřílet a berou důležitou výhru 11:1! Zazářil především Elias Taoujni (3+1).

Základ pro úspěch jsme položili už v první třetině. V hlavní roli? Elias Taoujni! Ten nejprve při vlastním oslabení skóroval, následně nahrál Patriku Pavlenkovi na gól a ve 14. minutě znovu sám udeřil - 3:0. Vsup se Tygrům vydařil výborně, navíc to ještě nebylo vše!

Hned na startu druhé periody navýšil Matyáš Dorčák, následovala přesilovková trefa Petra Sedlaře a ještě jednou se trefil Matyáš Dorčák - 6:0. Tigers byli ve formě, za další zhruba dvě minuty navýšili vedení Davidové Psík s Sadílek, hattricku se dočkal Elias Taoujni.

Třetí třetina už byla klidnější, opět zaúřadovala dvojice David Psík - Petr Sedlař. Alespoň čestně snížil ve 49. minutě Lukáš Hoza - 11:1.

Mladší žáci nyní doufají, že po třech prohrách ze čtyř zápasů nastartují vítěznou sérii, start pro to mají po demolici Hodonína výtečný.