TIGERS ZLÍN

Rozpis ledu KIS Facebook Instagram
Mládež 19. 3. 2023

Parádní třetí třetina, mladší žáci si poradili s Uherským Hradištěm

Mladší žáci sehráli výborný zápas s Uherským Hradištěm. Ten byl sice dlouho vyrovnaný, Tigers ale v závěru odskočili a vyhráli výrazně 8:3. Zajímavostí jest, že o osm gólů se postaralo hned sedm různých střelců, jediným dvoubrankovým střelcem byl Patrik Pavlenko.

Zápas načali lépe hosté, kteří šli po pěti a půl minutách do vedení zásluhou Adama Bičánka. Odpověď si ještě v úvodní desetiminutovce připravili odpověď, prosadil se David Sadílek1:1. Nic dalšího se až do sirény nestalo, do kabin se tak šlo za vyrovnaného stavu…

I vstup do druhé periody vyšel lépe Hradišti, tentokrát na to bylo potřeba minut šest. Gólem se blýskl Jan Pelikán. V polovině základní hrací doby udělali Tigers první výrazný krok k výhře. Postupně se trefili Roman Benjamin Pšurný, pět minut po něm Sebastian Vavruška a za další čtyři minuty David Psík! Nejen, že bylo vyrovnáno, domácí dokonce vedli. A to hned o dvě branky! Dvojgólové vedení Tygrům zase tak dlouho nevydrželo, František Rokyta využil trestné střílení a vrátil Uherské Hradiště do zápasu - 4:3.

Tigers si zápas díky dominanci v závěrečné části pohlídali. Ve 47. minutě skóroval Elias Taoujni, v 52. minutě pak padly branky hned dvě, obě však měly stejného jmenovatele – Patrika Pavlenka! 100 vteřin před koncem ještě jistil tygří výhru Dominik Miklík8:3.

Pro mladší žáky ligová "B" skupina pro letošek skončila. A dopadla na jedničku! Tigers totiž skončí na 2. místě, hned za suverénním Brumovem a se slušným náskokem na třetí Černé Vlky!