HK Kroměříž - Tigers Zlín

4:8

HK KROMĚŘÍŽ: Svoboda – Židlík, Stančík, Trnková, Hrabalová, Válek – Šustr, Bartík, Došlík, Flašar, Bartalský, Zapletal, Dovrtěl, Hanák, Adamík, Buráň.

TIGERS ZLÍN: Šiška – Socha, Soukup, Dorničák, Hudec – Taoujni, Pšurný, Pavlenko, Vavruška, Sadílek, Miklík, Psík, Greguš.

Branky a nahrávky: 02:59 Došlík (5/5), 27:38 Došlík (Flašar; 5/5), 28:45 Dovrtěl (Hanák; 5/5), 44:11 Bartalský (Flašar; 5/5) – 02:40 Sadílek (Greguš; 5/5), 28:57 Sadílek (5/5), 29:22 Psík (Vavruška; 5/5), 36:38 Sadílek (5/5), 45:43 Taoujni (5/5), 55:10 Vavruška (TS), 56:44 Psík (5/5), 59:51 Psík (5/5). Rozhodčí: Mikšík, Mojžíšek. Diváci: 48. Vyloučení: 0:0. Bez využití. Střely na branku: 4:8. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:4, 4:4, 4:8.

První perioda ještě nenaznačovala, že by dnes mělo jít o bůhví jakou přestřelku... Do vedení sice šli velice rychle Tygři zásluhou Davida Sadílka a domácí výběr za pár vteřin odpověděli gólem z hole Jana Došlíka, nicméně od té doby byl klid. Třetina skončila za stavu 1:1.

V polovině základní hrací doby se z ničeho nic kroměřížští střelci probudili a dvěma slepenými góly Jana Došlíka a Šimona Dovrtěla odskočili na rozdíl dvou branek. Jenomže i Tigers zabrali a v rozmezí třiceti vteřin se trefili David Sadílek i David Psík. V čase 29:22 bylo po divokých dvou minutách opět vyrovnáno - 3:3. V závěru třetiny se ještě jednou prosadil David Sadílek, čímž taky završil hattrick a poslal svůj tým konečně do vedení.

Ve 45. minutě jsme měli opět vyrovnáno, brankáře Šišku prostřelil Miroslav Bartkovský. I tady si Tygři připravili okamžitou odpověď, myšlenky domácího týmu na otočku ve skóre zahnal Elias Taoujni - 4:5! Následovalo deset minut klidu, přičemž se zdálo, že Tigers budou muset těsný zápas ještě ubojovat. Jenomže! V rozmezí 56. a 57. minuty trefil Sebastian Vavruška a David Psík. Bylo rozhodnuto! Devět vteřin před koncem si ještě pro hattrick došel David Psík, jenž tedy pečetil hostující výhru 8:4.

Mladší žáci tak pokračují ve kvalitních výkonech, zapisují už čtvrtou výhru od Nového roku a nadále zlepšují své postavení v elitní trojici tabulky! Další zápas čeká Tygry příští sobotu, kdy na Tigers CREAM Arénu přijede sedmý celek ligové tabulky Valašské Meziříčí. Úvodní buly je netradičně naplánováno na odpolední čas, začíná se v 17:00.